17 найкращих книг про особисті фінанси на 2021 рік

анонімний

“Грант надає дієві ідеї для того, щоб досягти свого рівня фінансової свободи швидше, ніж ви могли б подумати. Отже, він робить це у взаємозв’язаній формі, незалежно від того, де ви знаходитесь у своєму особистому фінансовому шляху. “Хоча найкращі особисті фінанси спочатку можуть здаватися книжкою з бізнес-фінансів, як підприємець, особисто я вважаю, що це змінило спосіб управління моїм підприємством та особистими фінансами.

Отримати поради

Інші з вас похвалили підхід Сетхі до фінансів як більш гнучкий та дієвий, ніж численні інші, тому ви могли б насправді резонувати з ним трохи більше. Книга Патріса вчить жінок брати на себе обов’язки за його фінансове майбутнє та з’ясовувати, як культивувати багаті звички. Автор закликає сучасну жінку знайти свободу, яка походить від почуття фінансової безпеки. Ця книга може стати чудовою відправною точкою для осіб, які слабо та помірковано знають особисті фінанси. Хоча він пропонує метод інвестування, він не просуває жодного шаленого інвестиційного плану сам по собі. Автор використовує в основному мову, що робить її простою та зрозумілою для новачків та людей, які не мають глибокого розуміння фінансів.

Найкращі книги з фінансів для тих, кому 20 років

“Просто вважайте, що це ваша остаточна шпаргалка для початківців на планеті особистих фінансів”. Його порада конкурує з кількома іншими в тому, що ви все ще можете придбати щоденний латте, якщо це в кінцевому підсумку робить вас щасливим. Більші виробники багатства квитків, наприклад, заробляючи більше, або зменшуючи великі витрати, такі як ваш будинок, автомобіль та їжа, – це де ви можете зробити найбільший ефект. «Моя улюблена книга про особисте фінансування -„ Ти погана, заробляючи гроші “, Джен Ожеро. Якщо ви віддаєте перевагу заробляти набагато більше грошей, ніж все, що заробляєте зараз, вам слід бути готовим до впевненості, що коригування у вашому житті, особливо вдосконалення та жертви, які заберуть вас із вашої особистої бульбашки код едрпу.

  • Клейтон і Наталі дають вам справедливе
  • Хоча більшість людей думає про заможних, які виживають у великих особняках чи пентхаусах у Нью-Йорку чи Лос-Анджелесі, факт полягає в тому, що
  • Ця книга сильно відрізняється від книги Дейва Ремсі з тієї причини, що мова не йде про те, щоб дати вам поетапне упорядкування своїх фінансів.

Але якщо ви хочете глибше заглибитися в грошовий спосіб мислення чи монетарну філософію, все одно немає старої старомодної книги. Ось чому також успішні блогери та персони телевізійних телевізійних програм також публікують путівники – це дає їм можливість детально і детально викласти свій світогляд. Даліо ділиться тим, що дізнався за час своєї неймовірної інвестиційної професії та управління інвестиційною компанією.

Інвестиційна відповідь

У процесі цього діти дізнаються, як їх рішення впливають на гроші, які вони мають. Якщо ви не звикли інвестувати, ця книга викладає фантастичний план успіху. Малкіель детально розповідає про різноманітні стратегії інвестування, включаючи «розумну бета-торгівлю» та пошук варіантів на ринках, що розвиваються. Читач отримає повний огляд складного всесвіту інвестування.

Керівництво Bogleheads щодо інвестування

Фундаментальна передумова цієї найкращої книги про особисті фінанси досить сильна за своєю концепцією, оскільки книга не очікує, що ви витратите, а навпаки, будете усвідомлювати, що ви насправді витрачаєте, що буквально є вашою життєвою енергією. Двадцяті і тридцяті роки – це часові рамки для придбання сміливих ризиків та викликів у вашій кар’єрі, однак, перевантажені фінансовими бідями, спосіб життя вимагає від вас прийняття продуманих практичних рішень, які швидко принесуть користь. Давно час вирішити свої фінансові проблеми і зрозуміти, де починати. Зрозумійте цю книгу, щоб відкрити машину та навчитися трюків, як стати володарем власного грошового всесвіту. Ця книга є однією з найдавніших загальновизнаних книг про готівку, а також про розвиток особистості.

Багатий тато Бідний тато

Ці мантри можуть бути простими за своєю суттю, проте вони створюють міцну основу для кожного, хто сподівається створити надійну фінансову поведінку. У книзі розмежовано бажання та потреби та те, чому вам слід потіти крихітні речі. У цій дитячій книзі йдеться про зайчиків Макса та Рубі, які намагаються купити бабусі подарунок на день народження. Вирушаючи, вони стикаються з низкою пригод, які виснажують їх грошову масу.

Рефінансуйте свою іпотеку

Це те, що досліджує The Millionaire NEARBY, люди, яких ви найменше сподіваєтесь стати мільйонерами, і те, як вони потрапили туди, живучи нижче своїх можливостей. З тих пір Грант став автором, і його перша книга «Фінансова свобода» не розчаровує. Зважаючи на стурбованість США кризою студентської позики та інфляцією, кілька тисячоліть відчувають себе приреченими або потрапляють у пастку, щоб бути назавжди зламаними. Автор Тіна Хей створила Napkin Finance як просту програму для візуального навчання з навчальними модулями, яка допоможе вам зрозуміти кожну фінансову тему, яку тільки можна собі уявити. У мене досить напружений графік, але я зазвичай щотижня знаходив час, щоб присвятити читання.

Я навчу вас бути багатим

Дейв Ремзі написав більше кількох підручників з особистих фінансів, і його заняття, робочі зошити, подкасти та інші виступи в ЗМІ набули для нього зовсім такого. Книга, як правило, вважається накопиченням порад Ремзі, зібраних у сім простих кроків, щоб отримати і не залишатись поза боргом та змінити своє ставлення до грошей. Він також включає пропозиції щодо інвестування, заощадження на майбутні роки та збільшення вашого грошового потоку та доходу, щоб допомогти вам швидше погасити цю заборгованість або заощадити для своїх цілей. Навіть сьогодні книга виступає як чудовий том для основ, розказаний на основі нехитрих та взаємопов’язаних свідчень, з яких може вивчити кожен. Якщо ви шукаєте підручник для нагляду за грошима, або ви знайдете інші нехудожні книги з навчань з особистих фінансів, нудні, нудні чи, можливо, звична робота для читання,спробуйте цю книгу. Ця публікація про особисті фінанси пропонує корисну інформацію для молодих людей, які тільки починають свій шлях до фінансової незалежності.

Історія та теорія грошей

Синглетари розглядає директорів, яких бабуся використовувала у поєднанні зі своїми фінансами, щоб допомогти максимально використати те, що вона мала. Найкраще для тих, хто хоче натхнення скористатися наявними грошима. І, оскільки соціальне дистанціювання та коронавірус впливають на наші звичні звички – і на наш бюджет – ніколи не було кращого часу та енергії, щоб дізнатися щось нове про гроші.

З американців знають про інвестування додатків, і більшість віддають перевагу щомісячній моделі обслуговування

Зрештою, Random Go ходьба дала мені знання, щоб почуватись впевнено та наділена власною інвестицією. Я більш ніж достатньо розумів «чому» та «як» для вибору коштів для вибору коштів і мав стратегічні запити, коли обговорював свій портфель із радником. Його бідний тато, який є доктором наук із Стенфорда, включає стабільну державну роботу, але все ще намагається оплатити рахунки.

Це була одна з перших книг про гроші та кошти, яку я коли-небудь щиро читав. Книга досить обмежена і читається просто, але це була перша книга, яка справді відкрила мені очі на те, як я здаюся на гроші. Для того, щоб бути досвідченим у чому-небудь, ви повинні бути готові вчитися та читати, саме так це працює з кращим розумінням грошей та ваших особистих фінансів. Після того, як я розплатився з боргами, я змінив механізм і почав думати про довгострокові інвестиції та додаткові гроші на фондовому ринку.

Інші фактори, такі як наші власні правила власного веб-сайту, а також те, що щось пропонується локально або за вашим самостійним вибором діапазону кредитної історії, також можуть впливати на те, як і де товари відображаються на цьому веб-сайті. Хоча ми прагнемо надати широкий спектр пропозицій, Bankrate не включає інформацію про кожен фінансовий або кредитний продукт чи послугу. Поки ми дотримуємося суворої літератури

Орієнтована на тисячолітнього читача, популярна книга про особисті фінанси Лоурі допомагає студентам коледжів та молодим людям навчитися починати інвестувати. Погашення студентських позик та уникнення інших боргів діє, тому що фундація “Я навчу вас бути багатим”, одна з кращих книг про особисті фінанси для студентів університетів. Книга містить реальні пропозиції щодо різноманітних тем, навіть пропонуючи сценарії, які читачі можуть використовувати, щоб не платити запізнілі витрати.

Читачі дізнаються, яких акцій слід уникати, як саме розшифровувати жаргон з Уолл-стріт, як створити ідеальне портфоліо та безліч інших способів досягнення бізнесу та фінансів. Малкіель стверджує, що ставки активів, як правило, демонструють ознаки випадкового прогулянки і що не можна постійно перевершувати середні показники на ринку. Книгу, як правило, цитують ті, хто виступає за гіпотезу ефективного ринку.

Бонус: Інвестор у власність мільйонера

Може здатися, що це дивний час вимагати підвищення на роботі, але, можливо, це тому, що ви ще не з’ясували остаточного способу запитати? У своїй книзі ВИМОГАТИ Ще більше, професор Колумбійського університету та гучномовець Олександра Картер ділиться порадами щодо того, як стати ефективним учасником переговорів і бачити миттєві результати на роботі та в житті. Її книга орієнтована на жінок – ринок, на її думку, дуже недооцінений цією темою. Насправді, поки Картер продовжує «Алекс» у своєму житті, вона навмисно використовувала своє ім’я «Олександра», щоб усі знали, що це написано жінкою. Оскільки під час пандемії все більше дівчат витісняють з робочої сили, книга про те, як найкраще попросити більше – і отримати – не могла досягти кращого часу.

Порівняння за кредитом

Цим принципам легко слідувати, і я включив їх у своє власне життя. Я почав планувати на довгострокову перспективу і думав про те, щоб придбати нерухомість і, можливо, відкрити власний бізнес. «Загальний перехід готівки Дейва Рамсі в основному мав великий вплив на мене, як на науковця, який тільки починав займатися особистими фінансами. Там, де багато фінансових авторів та викладачів залякували і спиралися на абстрактні концепції, здатність Дейва бути чітким і первинним освіжала та розширювала можливості. Пропуск вашої ранкової кавової роботи теоретично звучить легко, але на практиці ми знаємо, що існує безліч психічних та психологічних факторів, які повертаються саме до того, як ми вносимо такі прості зміни.

Сью написала це, щоб допомогти жінкам, зіткнутися з їх фінансовими труднощами та зробити жінок фінансово сильними. Отже, якщо ви жінка, то вам слід прочитати цю інформативну книгу, яка покаже вам, як ви повинні стежити за своїми фінансами.

Незважаючи на те, що математика ПОЖЕЖУ є простою, психологічні компоненти її – ні. Ця книга намагається допомогти вам зрозуміти як гроші, так і розум фінансової свободи. Як той, хто постійно допомагає людям грошима, я не можу зрозуміти, чому ми викладаємо предмети, які ми робимо в старшій школі, але в основному ігнорую основи управління грошима. Зараз, коли ми живемо під хмарою рецесії, обговорювати гроші з дітьми складніше, ніж будь-коли раніше. Батьки відчувають більший тиск, щоб вирішити, чому сім’я може скоротити витрати або наслідки втрати батьком роботи. Це звичайно для дітей

Laissez un commentaire